Truca'ns al 977 15 92 33

 | Imagen

Ens Solidaritzem amb la Residència Calafell Park

Aquesta notícia està dedicada a la residència Calafell Park, als seus residents i als seus treballadors.

Fa molts anys es va crear un vincle entre el nostre institut i la residència Calafell Park, entre els nostres alumnes i els seus residents, gràcies al Projecte Intergeneracional de 3r d'ESO. Enguany, per motius sanitaris obvis, ha estat impossible continuar endavant amb aquesta tasca tan beneficiosa per la comunitat. 

Malgrat tot, encara guardem en la memòria moltes hores compartides, les abraçades, els petons, les grans històries de vida, moltes passejades, els centenars d'alumnes i les desenes de professors que han participat en el Projecte Intergeneracional en tots aquests cursos i que avui davant dels esdeveniments dels últims dies estem molt tristos... 

Desitgem de tot cor que molt aviat ens puguem retrobar.  

`

`


Publicar un Comentario